O společnosti

logo Magrix

Kdo jsme a co děláme

Společnost MAGRIX s.r.o. funguje jako autorizované prodejní a servisní středisko moderní zemědělské, lesnické, komunální, golfové a zahradní techniky.

Prodejní a servisní střediska

Mapa středisek

Společnost má své tradiční administrativní sídlo v Prostějově.

Prodej a servis techniky je zajišťován zejména v částečně již zrekonstruovaném areálu v Dubenci u Dvora Králové nad Labem, kde je bohaté technické a technologické  zázemí společnosti. Je zde umístěn i sklad náhradních dílů, sklad maziv, olejů a zemědělských potřeb.

Servisní středisko v Rosicích u Chrudimi má za úkol zlepšit dostupnost servisu v oblastech pardubicka, chrudimska, svitavska, poličska atd. 

Massey Ferguson - silný tým

Náš tým

Ve společnosti MAGRIX pracuje 20 zaměstnanců, kteří se starají o prodej, servis, objednávky a dodávky náhradních dílů, maziv, olejů a zemědělských potřeb.

Společnost Magrix zajišťuje kromě prodeje i zprostředkování financování produktů ve svém portfoliu.

Firemní politika

Firemní politika společnosti MAGRIX s.r.o.

  1. Společnost Magrix s.r.o. svým zákazníkům nabízí služby a produkty, které v maximální míře vyhovují jejich potřebám a požadavkům. 
  2. Naším cílem je dlouhodobě spokojený zákazník, který se k nám v budoucnu s důvěrou vrátí.
  3. Zadání se zákazníkem vždy konzultujeme s ohledem na maximální efektivitu nabízeného řešení.
  4. Nabízené produkty a služby vybíráme tak, aby jejich dodavatelé splňovali naše požadavky na obchodní etiku, komunikační standardy, dostupnost aftersales podpory, vysokou technickou a technologickou úroveň.
  5. Do svého portfolia vybíráme pouze produkty, při jejichž výrobě jsou respektovány obecné standardy udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.
  6. Nenabízíme výrobky ani služby z jejichž výroby, distribuce nebo prodeje by mohly profitovat země, režimy, organizace nebo jednotlivci porušující lidská práva, platné zákony nebo obecné morální a mravní principy.
  7. Budujeme se svými zákazníky dlouhodobé vztahy založené na vzájemné upřímnosti, důvěře a respektu.
  8. Naši zaměstnanci respektují individuální potřeby zákazníků, sezónnost zemědělských prací a snaží se maximálně vycházet vstříc požadavkům zákazníků.
  9. Vždy usilujeme o maximální kvalitu, rychlost a spolehlivost při přípravě, údržbě, opravách a servisu nabízených produktů.
  10. Snažíme se jednat vždy korektně a na vysoké odborné úrovni tak, abychom nepoškodili zájmy našich odběratelů, dodavatelů nebo třetích stran.

 

Tradice a historie

Vznik společnosti

logo Magrix

Počátky společnosti se datují do roku 1991, kdy v areálu bývaleho ZD Dubenec začala fungovat společnoct AGROTIP Dubenec s.r.o. jako prodejní a servisní středisko moderní zemědělské techniky dovážené ze západních zemí. Vlastní společnost MAGRIX s.r.o. vznikla v roce 1996 - spojením firem "AGROTIP DUBENEC" a "MAGRIX Seifrt, Kubíček". Od založení je činnost společnosti orientována na prodej a servis zemědělské techniky pro široký okruh zákazníků. Naše zaměření se postupně rozšiřuje i do technicky příbuzných oblastí. Sektoru speciální lesnické a profesionální komunální techniky.

 

Portfolio

Nosným programem firmy je prodej a servis kvalitních, moderních strojů tradiční značky MASSEY FERGUSON. Rostoucí popularita značky Massey Ferguson v České republice staví zejména na pokrokových technologiích. Moderní technologie implementuje Massey Ferguson do kvalitních, špičkových zemědělských traktorů a sklízecích mlátiček (kombajnů). Přednostmi jsou zejména: design a ergonomie kabiny, nejúčinnější převodové ústrojí s plynulou změnou převodového poměru, špičkové nízkoemisní motory. Massey Ferguson staví na bohaté tradici ve výrobě a vývoji zemědělských strojů. Více informací naleznete například zde : Wikipedie - Massey Ferguson 

Společnost MAGRIX s.r.o. je autorizovaným zástupcem tradiční italské společnosti SGARIBOLDI. Tento výrobce špičkových krmných a míchacích vozů se zaměřuje na pokroková technologická řešení na míru každému zákazníkovi. Sgariboldi vyrobil 1. samojízdný krmný a míchací vůz v Evropě již roku 1987, kdy za model Combitre získal na prestižním evropském veletrhu EIMA v Bologni zlatou medaili za techniké inovace. Více informací o historii značky najdete například zde: SGARIBOLDI-Historie

Massey Ferguson je součástí nadnárodní korporace AGCO - světového výrobce zemědělské, komunální, stavební a lesnické techniky.

agco

 

Pro více informací nás kontaktujte

Vaše jméno a příjmení 
Předmět dotazu 
Váš e-mail 
Vaše telefonní číslo 
Vaše zpráva (dotaz) 
    

FacebookGoogle+YouTube